Szüreti felvonulás és bál Besnyőn 2019. szeptember 28.

Önkormányzatunk 2019. szeptember 28. napján rendezte meg településünkön a hagyományos szüreti felvonulást. Szép időben, nagyon lelkesen és vidáman járták be Besnyő utcáit a népviseletbe öltözött fiatalok, és tánccal, zenéléssel köszönték meg az érdeklődést és a megállókban a szíveslátást. A felvonuláson részt vettek a helybéli és a környező településekről érkező csikósok és lovas kocsisok is. A kisbíró hangos dobolás mellett buzdította hallgatóságát a szüreti mulatságon való részvételre. Köszönjük a részvevőknek, a segítőknek, hogy hozzájárultak e rendezvényünk sikeréhez, hagyományaink továbbéltetéséhez! Fejes Zsuzsanna polgármester

 

bwd  Oldal 17/17  fwd
n_2019szuretikepek_241.jpg
n_2019szuretikepek_242.jpg
n_2019szuretikepek_243.jpg
n_2019szuretikepek_244.jpg